054-346-30-77

מובילים בשירות

תאור השירות:
הובלת דירת 3 חדרים בתוך תל אביב ושירותי מנוף
☆ ☆ ☆ ☆ ☆
הכל היה מעולה! הם היו מקצועיים ושמרו מאוד על הדברים. סגרתי מולם על כמות מסוימת של ארגזים וכשהם הגיעו בבוקר חצי מהדברים לא היו ארוזים והוספנו כמעט פי שניים ארגזים ממה שסיכמנו בהתחלה. הם פשוט ארזו לנו את כל הדברים הלא ארוזים עשו עבודה מקצועית ומהירה והתשלום נשאר כמו שסגרנו, למרות העבודה הנוספת. פשוט שירות מדהים, מקצועי ואדיב
חוות הדעת של מגי שי, כפר יונה.
תאור השירות: הובלה של דירה בת 3 חדרים ממודיעין לזיכרון יעקב, כולל עצירה בדרך לאיסוף מיטה ושולחן נוספים ופירוק של דלת המקרר ושולחן לצורך הובלה בחדר המדרגות
☆ ☆ ☆ ☆ ☆
היה זמין לתת את השירות עוד באותו השבוע שהתקשרתי, ביום ההובלה הגיע בדיוק בזמן שסיכמנו (עם עוד 2 עובדים) והיה נחמד ומנומס לאורך כל התהליך. עבדו מסודר ובזהירות ובסוף ההובלה הקפיד לבדוק איתנו שלא חסר כלום. המחיר היה טיפה יקר יחסית להצעות אחרות שקיבלתי, אבל לא בהרבה. כל הציוד הגיע בשלום ללא נזקים, היה קשוב לבקשות שלנו וסה"כ יצאנו מאוד מרוצים. אני ממליץ עליו בלב שלם.
תאור השירות: הובלת דירה 5 חדרים ממודיעין לכפר יונה.
☆ ☆ ☆ ☆ ☆
הוא היה ממש 10. אני בדיוק גם המלצתי עליו עכשיו לחברים. אם יש יותר מ10 אז יותר מ10. ממש מעולה. מומלץ. ממש חביב, צוות מעולה. עשה עבודה נהדרת. עמד בכל מה שהוא אמר, הגיע בזמן. הוא היה גם הכי זול ועבודה נפלאה.
חוות הדעת של י. ח. תל אביב.
תאור השירות:
העברת 33 ארגזים, שולחן מטבח קטן וספה בין 2 דירות בת"א.
☆ ☆ ☆ ☆ ☆
היה מצוין! הם הגיעו ועשו עבודה יפה וזריזה עם חיוך. מגיע להם תודה :).
חוות הדעת של דרור לאופר, זכרון יעקב.
 
ארטיום
☆ ☆ ☆ ☆ ☆
שירות פשוט מצויין. הם הגיעו בזמן ותקתקו את ההובלה, הם נזהרו מאוד ובאמת לא היה שום נזק. פעם ראשונה שאני ממש מבסוט מהובלה!
בדרי
☆ ☆ ☆ ☆ ☆
היה בסדר גמור, הם הגיעו בזמן ועבדו במקצועיות. הם שמרו על הדברים, דאגו לעטוף רהיטים בניילון ובאמת לא היה שום נזק. גם מהמחיר אני מרוצה, השירות היה טוב מאוד.
מתן יחיא
☆ ☆ ☆ ☆ ☆
היה מעולה. הוא הביא 2 חבר'ה שהיו מאוד מקצועיים. הם עזרו לנו עם האריזות כי ראו שלא סיימנו לארוז. הם היו מאוד אדיבים ונחמדים והביאו מלא ניילונים למרות שלא דיברנו על זה. הכל הגיע שלם. אני באמת ממליץ עליו לכל מי שצריך הובלה. הוא לקח את המחיר הכי טוב מבין כל מה שהציעו לי.
עידן
☆ ☆ ☆ ☆ ☆
השירות היה מצויין! נזכרתי ביום שבת שאני צריך הובלה למחרת. הוא שוחח איתי במוצ"ש והצוות הגיע כבר בראשון בבוקר ובדיוק בזמן. עשו עבודה מקצועית מאוד ואני ממש מרוצה. המחיר שלהם היה מדהים – אפילו שההובלה כללה לעלות חמש קומות ללא מעלית.
הובלה שהתבצעה בתאריך 10/03/2016
☆ ☆ ☆ ☆ ☆
בחיים לא הייתה לי כזאת הובלה פצצה! שאפו
רועי
☆ ☆ ☆ ☆ ☆
היה על הכיפאק, הם הגיעו בזמן והעבודה הייתה מקצועית, טיפלו בהכל וסיימו יחסית מהר. המחיר שלהם היה הכי טוב שמצאתי מבין המובילים
הובלה שהתבצעה בתאריך
14/02/2016
☆ ☆ ☆ ☆ ☆
הובלה מצויינת! אחלה מוביל! ממליץ בחום! הגיע בזמן! עבודה מצויינת, זריזה, מעולה!
משתמש אנונימי
הובלה שהתבצעה בתאריך 12/02/2016
☆ ☆ ☆ ☆ ☆
היו בסדר גמור מהתחלה ועד הסוף. מחיר ושירות טובים. בלי הפתעות. בלי תוספות מחיר. בלי איחורים. יעילים ושירותיים
משתמש אנונימי
הובלה שהתבצעה בתאריך 01/02/2016
☆ ☆ ☆ ☆ ☆
היו אמינים,מקצוענים, מהירים וגמישים. מומלץ מאוד לכל מי שרוצה לעשות הובלה עם ראש שקט
Shirly
הובלה שהתבצעה בתאריך 31/01/2016
☆ ☆ ☆ ☆ ☆
מרוצה מאוד!
 

אנא הואילו בטובתכם לכתוב חוות דעת על שירותי ההובלה שאנו מספקים. זה יעזור לנו להבין מה החוזקות שלנו ומה כדאי לשפר.
את החוות דעת ניתן לרשום בשדות מטה.

שם:

הודעה:

באיכות וביטחון – אנחנו מובילים