054-346-30-77

הובלות עם מנוף

pack

הרבה הובלות יכולות להסתכם עם משאית ועובד אחד, אך עם זאת יש סיטואציות בהן משאית ועובד לא יספיקו ונדרשות הובלות עם מנוף, בעיקר כאשר מדובר בהובלות בת"א או הסביבה בהם רחובות צרים ולו רק כיוון שהפריט רגיש, הקומה גבוהה או פתח הדלת צר מידי. חברת "וסטה הובלות" תספק לכם הובלה במנוף, כך שהמעבר יהיה קליל וללא חששות ובמחיר משתלם.

הובלות עם מנוף מאפשרות לשמור על שלמות הפריט, עוזרות להימנע מתגרה עם השכנים, ואף מקצרות זמן. חברת "וסטה הובלות" תספק לכם הובלה במנוף למעבר מהיר ובטוח.עובדה מעניינת היא, שיש עדיין מובילים שלא מקפידים על הובלות עם מנוף, גם במצבים שבהם חייבים להוסיף מנוף להובלה מסוימת. אנו נמצאים כבר בתחילתו של האלף השלישי, ולכן לא מעט שיטות פעולה מהעבר הופכות להיות ארכאיות ולעתים מגוחכות. הובלות מנוף מקצועיות יכולות להפוך כל הובלה לנוחה יותר ומהירה יותר. 

הובלה עם מנוף

במקרים שבהם מקררים בסדר גודל מיוחד, פסנתרים מסוגים שונים (שאותם אסור להעביר ללא מנוף, מחשש לפגיעה בהם ולאיבוד האחריות עליהם), או ציוד תעשייתי בעל נפח גדול, לא יגרמו לחברה להבין כי יש צורך בשירות של הובלות מנוף, הרי שההובלה כולה יכולה להסתיים בעוגמת נפש רבה ובנזקים מיותרים.

אם אתם רוצים מעבר קל ,שרות אמין וללא דופי – "וסטה הובלות" הינו הפתרון.

ליצירת קשר:
אדוארד – 0543463077 או לחץ כאן