054-346-30-77

הובלות בפתח תקווה

הובלות בפתח תקווה -חלק משמעותי מהלחץ המלווה תהליך הובלת דירה יכול להיות משוחרר באמצעות שכירת חברת הובלות המבצעת את העבודה באופן הטוב ביותר.

במהלך בחירת חברת הובלה, מומלץ לבצע מעט מחקר טעם ביצוע הבחירה, ולשאול בני משפחה וחברים לגבי המלצות. מומלץ אף לבקר באתר חברת הובלות בפתח תקווה על מנת להתרשם ממקצועיות המובילים, ולהבין שמדובר בחברה מכובדת, מיומנת ומוסמכת.

ההיבטים עליהם יש להקפיד בבחירת חברת הובלות בפתח תקווה

רשימת הפעולות לביצוע במהלך בחירת חברת הובלות, כוללת קווים מנחים שפותחו כדי להעניק את השירות הבטוח והמקצועי ביותר. הנחיות אלו מסייעות למובילים המבצעים הובלות בפתח תקווה לזהות ולהקפיד על סטנדרטים גבוהים המסייעים ללקוחות בבחירת חברה מכובדת, אתית ומקצועית.

רשימת הפעולות הבאות מסייעת להפחתת הסיכוי להתרחשויות בעיות במהלך הובלות בפתח תקווה.

יצירת קשר עם חברת הובלה

בבדיקת רמת המקצועיות של חברת הובלה, יש להתמקד בהיבטי אחריות ואבטחת תכולת הדירה.

העברת פריטים נדירים.
פריטים יקרי ערך, כגון תמונות ממוסגרות יקרות, אגרטלים מזכוכית יקרה, נברשות מיוחדות או חפצים יקרים מבחינה רגשית, צריכים להיות מתועדים ברשימה מיוחדת כך שניתן יהיה לעקוב אחר התיבה בה הם מאוחסנים, ולוודא שאכן הגיעו בשלום ליעד החדש.

מובילים מקצועיים.
חברת הובלות בפתח תקווה מעסיקה מובילים מיומנים ומקצועיים המקפידים להוביל את כל תכולת הבית ללא השמטת שום פריט או ריהוט. הלקוח יכול להיות סמוך ובטוח שהעמסת הארגזים מבוצעת בצורה קפדנית,, מקצועית ובטוחה.

אספקת שירותים עד לתום התהליך.
החברה מתחייבת לספק שירותים מתחילת התהליך ועד סופו, כגון הובלת החפצים מהבית הישן ופריקתם בבית החדש.

שירותי אחסון.
אם מסיבה כלשהי יש להמתין יום או לילה טרם ביצוע המעבר, חברת הובלות בפתח תקווה מאפשרת את אחסון החפצים במחסן מאובטח, המותאם אף לאחסון כלי בית ופריטי מזון. מומלץ לבדוק את התכולה המאוחסנת טרם העברתה ליעד החדש, על מנת לוודא ששום פריט אינו חסר.

משאית ההובלות.
המשאית בה מועברת תכולת הבית צריכה להיות גדולה מספיק כדי לאחסן את כל הפריטים, כולל הריהוט הכבד ביותר ועד הפריטים השבירים והעדינים, או הפריטים המצריכים טיפול מיוחד.

להוציא את המיטב מיום המעבר
כדי שחוויית המעבר עם הובלות בפתח תקווה תתבצע באופן חלק, בטוח, יעיל, ואם אפשר מהנה, מומלץ להקפיד על הצעדים הבאים:

יש להיות מוכנים לקראת הגעת המובילים.
מומלץ לוודא שהכול מוכן, כך שההובלה לא תתעכב.

יש לוודא שחברת הובלות בפתח תקווה מכירה את המסלול.
נציגי החברה צריכים לקבל את הפרטים המדויקים של כתובת מוצא היעד, וכתובת היעד החדש. אם המעבר הוא לדירה, מומלץ להזמין את המעלית בבניין ולהודיע למנהל הבניין על זמן הגעת המובילים, כמו גם להכין חניה ברחוב במידת הצורך.

עם ההגעה אל היעד החדש.
מומלץ לבדוק שכל תכולת ההובלה נמצאת במקום, ושכל הפריטים שנארזו לא ניזוקו.

להובלת דירה בתוך העיר.
מומלץ לערוך רשימת פריטי המוצרים ולתת אותה לנציגי חברת הובלות בפתח תקווה, כך שיוכלו לפקח על הפריקה והטעינה של תכולת הבית, או לארגן נציג מוסמך שיפקח על התהליך. אם אבדו או ניזוקו פריטים מסוימים, יש לוודא שהם נמצאים ברשימת המלאי, ולהודיע לנציגי החברה על האובדן או הנזק במהירות.

עזיבת הבית הישן.
נציגי הובלות בפתח תקווה מקפידים לוודא שכל תכולת הבית נארזה והוטענה על המשאית, וכי שום פריט לא נותר בארונות, מאחורי דלתות, בחדרי שירות או במחסן הבית.

תיק לנשיאה אישית.
מומלץ לקחת בתיק קטן ונפרד חפצים יקרי ערך קטנים, ומסמכים אישיים וחשובים, כמו גם לגבות את הנתונים במחשב, ולקחת את המחשב בתיק אישי נפרד אל היעד החדש.

לחברת וסטה הובלות ישנו ניסיון רב בביצוע עבודות הובלה מכל סוג או הובלה בפתח תקווה. אנו מכירים את כל הצרכים ואת כל המורכבויות של העיר כדי לבצע את ההובלות בפתח תקווה בצורה הטובה ביותר. אנו בחברת "וסטה הובלות" מעמידים את העובדים המתאימים ביותר לביצוע הובלות בפתח תקווה לביצוע הובלת דירה, אריזה , פירוק והרכבת רהיטים. אם אתם רוצים מעבר קל ,שרות אמין וללא דופי – "וסטה הובלות" הינו הפתרון.

נשמח להציע לכם את ההצעה המשתלמת ביותר ותמורה מלאה לכספכם לביצוע הובלה בפתח תקווה.

את ההצעה ניתן לקבל באתר החברה http://vesta-hovalot.co.il  או בבית הלקוח.

ליצירת קשר:
אדוארד – 0543463077 או לחץ כאן