054-346-30-77

הובלות דירות

אנא מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם


מעבר דירה לעתים גורם ללחץ נפשי מדובר בתהליך שדורש שעות עבודה ארוכות, הדבר משתנה מהובלה להובלה. מעבר דירה לעיר אחרת משפיעה על כל המשפחה. במהלך השנים כל אחד מבני הבית צבר חוויות חלקם שמחות וחלקם פחות ואלו זיכרונות שנשארים אתנו .הרצון שלנו לעבור דירה ולהתחדש למען עתיד טוב יותר לנו ולילדנו. הכול לטובה בשעה טובה התאפשר למשפחה לעבור דירה לדירה מרווחת מה שנותר זה לארוז את תכולת הבית.

אז אייך הופכים את מעבר דירה לחוויה נעימה יותר ? 

ארגון הוא מילת המפתח בהובלת דירה אז מאחר ואין מילת קסם שתסדר ותארוז את תכולת הבית ללא מאמץ. ומאחר ואנו מודעים לכך שלא נוכל לבצע את ההובלה בכוחות עצמנו .
במהלך השנים רכשנו ריהוט ותכולת בית ממיטב כספנו ואין אנו מעוניינים שכול ההשקעה תרד לטמיון ותגרום לנו לעגמת נפש בגלל חברת הובלה לא מקצועית .

חברות הובלות מקצועיות נמנות עם חברות שסיפקו שירותי הובלה מעיר לעיר ולאזורים מרוחקים. צוות מובלים מקצועי שביכולות לתת מענה מהיר והתמודדות מול אתגרים לא פשוטים . כגון : הובלות באזור המרכז והסביבה בעיות חנייה, חוסר גישה לדירה, חדר מדרגות צר, אפשרות לביצוע הובלות דירות במנוף על ידיי צוות עובדים מנוסה ומקצועי.

הובלות דירות

במידה ואתם נמצאים לפני מעבר דירה חברת וסטה הובלות תשמח לסייע לכם ולתת לכם שירותי הובלה דירות באחריות מלאה . מהובלה של תכולת הדירה ועד להתקנה של רהיטים על ידי נגר מקצועי . בנוסף תוכלו להשתמש בשירותים נוספים שהחברה מציעה . שירותי אריזה, הובלות עם מנוף. פירוק והרכבה של ריהוט על ידיי נגר מקצועי, נוכל  להוביל את הרהיטים שלכם ישרות לדירה החדשה.

המובילים של חברת וסטה הובלות ישמחו לעמוד לרשותכם ולתת מגוון שירותי הובלה לבית ולעסק. הובלות דירות , הובלות בפתח תקווה ובפריסה ארצית .