054-346-30-77

הובלות בישראל

אנא מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם


הובלות דירות בפתח תקווה ולאזור המרכז יכולות להיות לעתים מהירות וללא עיכובים, אבל כאשר חברות הובלות בישראל נע ברחבי המדינה לאזורים מרוחקים בצפון הארץ ולדרומה, לפעמים ההובלה יכולה להפוך למורכבת יותר וזה בסדר גמור, ברגע שחברת הובלה מבצעת הובלות דירות לאזורים מרוחקים באופן שוטף ולעתים קרובות וביכולתה לתת מענה מהיר ויעיל בזמן אמת, הנה לכם מס' דברים שיעזרו לכם להתארגן ליום ההובלה: שירותי אריזה – אריזה של חפצים ברוב המקרים מתבצעת על ידי בעל הבית וזה בהחלט אפשרי, בנוסף אריזה על ידי הלקוח יכולה לחסוך כסף.

ישנם כמה פריטים הדורשים תשומת לב נוספת לדוגמה אריזה של מחשבים ומוצרי חשמל עדינים יש לארוז באריזות מיוחדות לשמירה והגנה על המוצר מפגיעות וטלטולים במהלך מעבר הדירה.

ישנם חפצים יקרי ערך כגון : תמונות יקרות, ריהוט עתיק פריטים אלה לעתים בדרך כלל כבד ועדין לכן חשוב שחברת הובלות דירות תהיי מקצועית ומנוסה בהעברת תכולת בית וחפצים מסוג זה. כל נזק שיגרם לחפצים ולריהוט יגרום עגמת נפש גדולה לבעל הבית.
על פי רישום האוכלוסין של ישראל, בשנה עוברים דירות בישראל בין 300 אלף ל- 400 אלף איש אפילו יותר, עונת הקיץ ידועה כתקופה עמוסה וישנו ביקוש גבוה להובלות דירות בכל חלקי הארץ.

האם אתה מתכונן לקראת הובלת דירה? טבעי ביותר שיהיה לכם חששות לגבי הדירה החדשה. אחד הדברים שמעסיקים הורים רבים כיצד הילדים ישתלבו במסגרות חינוך חדשים ? כיצד ישפיע אליהם מעבר הדירה ? כיצד הם ישתלבו בחברה? כיצד ישפיע הריחוק מקרובי משפחה ועוד.

חברת הובלות דירות בדרך כלל מעסיקה עובדים מנוסים ומוכשרים, יש לצוות העובדים ניסיון של שנים באריזת כלי בית , פירוק והרכבה של רהיטים על ידי נגר מקצועי; צוות המובילים עובדים מהר מאוד וביעילות יש להם שיטות וטכניקות המאפשרות להם לבצע את הובלה במהירות תוך הקפדה על שמירת על שלמות תכולת הבית.

קופסות אריזה – תיוג על הקרטונים
אחד הדברים החשובים בתהליך האריזה הוא תיוג או הוספת מדבקות זוהרות שיעזרו לכם לדעת להן מיועד כל קרטון מבלי לחפש יותר מידיי.

אישור תאריך מעבר דירה – מומלץ ליצור קשר עם חברת הובלה ולוודא שהמועד שקבעתם מצוין ביומן ובסידור עבודה, זה הזמן לשאול שאלות הכרחיות שעולות לכם לקראת הובלת הדירה.

חברת הובלות אחראית מעמידה עובד אחראי המפקח על העובדים על מנת להבטיח שתכולת הבית של הלקוח מטופלת בזהירות . צוות העובדים עומדים בלוחות זמנים שנקבעו והלקוח מרוצה מהשירות המהיר והיעיל