054-346-30-77

הובלה

אנא מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם


שירותי הובלה נועדו לסייע ללקוחות פרטיים ולחברות להעביר מטענים כבדים/תכולת בית ומשרדים ממקום אחד לשני, אם תנסו לעשות חיפוש בגוגל תגלו לא מעט חברות המציעות שירותי הובלה שונים, וודאי נתקלתם בסיפורים ממכירים ומשפחה על לקוחות שפשוט מאוד מצטערים על כך שהם לא עשו בדיקה מוקדמת ולא ביקשו המלצות על חברת הובלה אותה הם הזמינו. ולא טרחו לבדוק לעומק האם מדובר בחברת מובלים מיומנים ומקצועיים

הובלה

הובלה דירה כוללת בעיקר ריהוט ותכולת בית ככל שתעדכנו את חברת הובלה ותערכו רשימה מסודרת של תכולת הבית כך יהיה קל יותר לחברת הובלה להיערך ליום ההובלה עם כל הציוד המתקדם ביותר ובמידת הצורך להכין הובלה עם מנוף.
חברת הובלה המעסיקה צוות עובדים קבוע, יכולה לתת שירות מקצועי ואחריות על ביצוע ההובלה, למעשה חברה וותיקה יודעת היטב כיצד להיערך בהתאם לכל הובלה, ולהתאים את הצוות המתאים לאופי ומיקום ההובלה. פירוק והרכבה של תכולת הבית מתבצע על ידי נגר מקצועי דבר שטורם רבות לקיצור זמני ההובלה.

הובלות

הובלה משרד דורשת הערכות שונה לחלוטין יש לקחת בחשבון מס' דברים: תכולת המשרד כוללת מוצרי מחישוב ואלקטרוניקה רבים, ציוד משרדי קלסרים, ריהוט (לעתים ריהוט יוקרתי) מוצרי נוי ועוד. בשונה מהובלה דירה חשוב שצוות העובדים יהיו מיומנים ובעלי ידע רב בתחום המחשוב והאלקטרוניקה על מנת לבצע את ההובלה בזמן הקצר ביותר ולאפשר לחברה לחזור לשגרה כמה שיותר מהר.

לסיכום : הערכות מוקדמת תסייע בידכם לבחור את חברת הובלה מקצועית, אמינה , ואחראית, כזאת שתעניק לכם אחריות מלאה על תכולת הדירה / המשרד . עמידה בלוחות זמנים, חברה בעלת רישיון עסק המעסיקה צוות עובדים ומובלים אחראים ואמינים .